ZpětÚvodní strana » Nabídka realit » Byt » Byt 1+kk » Pronájem jednotlivých pokojů v RD na pěkném místě blízko zámku, klidná čtvť, ihned volné
Pronájem jednotlivých pokojů v RD na pěkném místě blízko zámku, klidná čtvť, ihned volné
Typ nabídky: | Pronájem |
---|---|
Stav nabídky: | aktuální |
Číslo: | 18037 |
Cena: | 3.000,- Kč |
Poznámka k ceně: | + provize |
Základní popis
Pronájem pokojů v RD, příjemné bydlení na dobrém místě blízko zámku, cena je za osobu, k užívání je případně i zahrada. Pokoje jsou vybavené, v domě je více mladých nájemníků.
Detailní informace o nemovitosti
K dispozici jsou v současné chvíli samostatné pokoje pro jednoho, maximálně pro dva, mají svou kuchyňku a koupelnu s toaletou, případně sdílenou pro dva pokoje. Pronájem je vhodný pro studenty, cena je za osobu v případě společného studentského bydlení, jinak je cena vyšší. Včetně energií a internetu. Topení v domě je plynové ústřední. Prohlídky jsou možné skoro kdykoliv, stačí zavolat, zatím jsou ještě volné pokoje.