ZpětÚvodní strana » Nabídka realit » Komerční objekt » Provozní areál » Administrativní budova, výrobní hala, skladovací plochy, po rekon., žel. vlečka, 2128 m2, Dymokury

Administrativní budova, výrobní hala, skladovací plochy, po rekon., žel. vlečka, 2128 m2, Dymokury

Typ nabídky:Prodej
Stav nabídky:aktuální
Číslo:18239
Cena:

17.750.000,- Kč
(za nemovitost)

Poznámka k ceně:VČETNĚ provize (zahrnuje komplexní advokátní servis vč. advokátní úschovy a řešení na katastru)
Základní údaje
Typ reality:Provozní areál - Komerční objekt
Stav nemovitosti:velmi dobrý
Celková plocha:2128 m2
Zastavěná plocha:796 m2
Užitná plocha:654 m2
Lokalita
Kraj:Středočeský
Region:Nymburk
Obec:Dymokury
 zobraz na mapě »
Kontakt
Kontakt
Jméno:Jan Víšek
Telefon:721 992 920
Telefon:721 992 920
E-mail: Jan.Visek@nemox.cz

Základní popis

Mnohostraně využitelný, taktně zrekonstruovaný a polohově bezkonkureční komerční areál, který se rozléhá na pozemku o ploše 2128 m2. Otázky jsou dané:

Detailní informace o nemovitosti

Potřebujete ihned kancelářskou budovu se showroomem? Chcete se nadstandardně prezentovat prostorami, ve kterých působí Vaše firma? Potřebujete skladovací/výrobní plochy (vnější i vnitřní)? Potřebujete, aby k vám bez obtíží mohl zajet kamion či dva? Snad dokážete využít i železniční vlečku s vlastní nakládací rampou, která je schopna obsloužit až 20 vagónů! To vše vám nabízí nemovitost v průmyslové zóně v Dymokurech, která se nachází 14 km od dálnice D 11 a pouhých 300 m od sjezdu ze státní silnice č. 32, která spojuje D 11 s Jičínem. Areál byl postaven v roce 1992 (jako sídlo Čechofrachtu a.s.) a v roce 2005 - 2008 byl kompletně nákladně zrekonstruován (od této doby je citlivě udržován). Budovy jsou zděné s novými fasádami, administrativní je navíc zateplena. Střešní krytinou je hliníkový plech. Okna jsou euro (r. 2011) s vnitřními kamennými parapety. Vedení vody, odpadů i elektřiny - vše je nové. Objekt je napojen na vlastní trafostanici (platí se velkoodběr, bezproblémová možnost navýšení kapacity). Uvnitř reprezentativní administrativní budovy je na podlahách položena kamenná dlažba (výjimečně keramická imitace kamene), užity jsou dále kamenné dekorativní prvky, kamenné mozaiky i obklady (jedná se výhradně o přírodní kámen). Vytápění administrativní budovy je zajištěno elektrokotlem. Přední dvůr, v kterém stojí samostatná dvojgaráž, v současnosti slouží jako plocha, kde stávající firma prezentuje své produkty. Zadní dvůr, jehož součástí je nakládací rampa pro železniční vlečku, slouží jako skladovací plocha. Zadní dvůr s předním je spojen skladovou/výrobní halou, která disponuje dvojicí nakládacích ramp pro TIR. Vlastní parkoviště se nachází před vjezdní bránou do objektu. Prostory jsou opatřeny kamerovým systémem s nahráváním, který je napojen na pult centrální ochrany. Areál je prodáván vč. veškerého vybavení vyobrazeného na fotografiích - stačí si donést počítače, oblíbený typ kávy a můžete začít prosperovat. PENB není zpracován, proto, dle zákona, uvádím "G".
Administrativní budova, výrobní hala, skladovací plochy, po rekon., žel. vlečka, 2128 m2, Dymokury

Další fotky:

Rychlé vyhledávání

Zadaným podmínkám vyhovuje 15 nabídek

Rada i pomoc zdarma

Realitní software - RealBrána Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o.