O nás

Na tým makléřů z Nemox, s. r. o. se v realitách můžete spolehnout. Naše několikaleté zkušenosti na realitním trhu jsme připraveni použít ve Váš prospěch. Obraťte se na nás při prodeji či nákupu bytů, domů i pozemků. Máme odborníky i na pronájem či podnájem. Nemusíte nutně prodávat či nakupovat - zdarma Vám vždy velice rádi poradíme.

Jako mladá realitní kancelář Vám hodláme nabízet služby, na základě kterých budete moci šířit naše dobré jméno dál - to pro nás bude největší odměnou a rovněž pochvalou, které si budeme vážit.

Rovněž vzhledem k rozsáhlé konkurenci na realitním trhu vězte, že uděláme maximum pro naše klienty, ať již se snaží prodat či nakoupit, pronajmout či najmout. Toto bude vždy náš primární zájem - uspokojit klienta a udělat pro to maximum.

Věříme, že Vám v průběhu dalších let budeme moci nabídnout realitní služby nejvyšší kvality i v dalších, pečlivě vybraných městech Čech nebo Moravy.

Od 28. ledna 2010 se stránky pod obchodní značkou Nemox a makléři, kteří je spravovali, a starali se tak o Vaše zakázky, stali týmem Nemox, s. r. o. Věříme, že toto přispěje nejen k naší kvalitnější vnitřní organizaci, ale především k tomu, aby se značka Nemox mohla stát Vaším důvěryhodným partnerem.

Vaše nemovitosti prezentujeme na mnoha nejsledovanějších serverech: www.sreality.cz, www.jihomoravskéreality.cz, www.východočeskéreality.cz, www.středočeskéreality.cz, www.severomoravskéreality.cz, www.reality-kolin.cz, www.reality-svitavy.cz, www.reality-usti-nad-orlici.cz, www.reality-blansko.info, www.reality-brno.net, www.reality-zdar-nad-sazavou.cz, www.reality-sumperk.cz, www.byty-brno.org, www.byty-sumperk.com, www.pozemky-svitavy.cz, www.pozemky-blansko.cz, www.pozemky-brno.info, www.pozemky-zdar-nad-sazavou.cz, www.pronajem-svitavy.cz, www.pronajem-brno-mesto.cz, www.reality.mesec.cz, www.realityeuro.cz, www.viareality.cz, www.realhit.cz, www.rbreality.cz


Jsme schopni plynně komunikovat anglickým, ruským a ukrajinským jazykem (psanou i mluvenou formou).

We are able to communicate in English fluently. Do not hesitate to contact us any time (+ 420 721 992 920 Jan, + 420 721 992 921 Michal).

В нашем агенстве по недвижимости говорим на русском и украинском языке. Обращайтесь к нам в любое время, мы всегда к Вашим услугам (+ 420 721 992 923 Dina).

Rychlé vyhledávání

Zadaným podmínkám vyhovuje 19 nabídek

Rada i pomoc zdarma

Realitní software - RealBrána Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o.