ZpětÚvodní strana » Nabídka realit » Byt » Byt 3+1 » Krásný velký byt 3+1, 78 m2 + lodžie, perfektní rekonstrukce před 3 roky, ihned volný

Krásný velký byt 3+1, 78 m2 + lodžie, perfektní rekonstrukce před 3 roky, ihned volný

Typ nabídky:Prodej
Stav nabídky:aktuální
Číslo:18418
Cena:

6.500.000,- Kč
(za nemovitost)

Poznámka k ceně:včetně provize a kompletního servisu
Základní údaje
Typ reality:Byt 3+1 - Byt
Stav nemovitosti:velmi dobrý
Celková plocha:81 m2
Zastavěná plocha:78 m2
Užitná plocha:78 m2
Lokalita
Kraj:Pardubický
Region:Svitavy
Obec:Litomyšl
 zobraz na mapě »
Kontakt
Kontakt
Jméno:Ing. Michal Sadílek
Telefon:721 992 921
E-mail: Michal.Sadilek@nemox.cz

Základní popis

Jsou různé podoby rekonstrukcí, ale tento byt je doslova novostavba. Má třeba vatou izolované stěny a stropy v pokojích, koupelna vás každé ráno sama pozitivně naladí a jako bonus je prostě vše nové.

Detailní informace o nemovitosti

Rekonstrukce od podlahy po strop proběhla v roce 2022 a v bytě nenajdete jedinou věc, která by nebyla nová. Fotografie Vám to vysvětlí nejlépe. Všechny pokoje jsou neprůchozí, mají 20 m2 (ložnice), 18,7 m2 (obývací pokoj) a 13 m2 (dětský pokoj). Orientace kuchyně (8,6 m2) je na severovýchod, všechny 3 pokoje i lodžie (3,5 m2) na jihozápad. Dům má novou zateplenou fasádu (2022), byt hezky drží teplo, náklady na vytápění jsou nízké (1.600 Kč měsíčně). Krásné bydlení v novém se líbí každému, vhodné je například pro rodinu, všude je blízko - školy, školky, gymnázium bez přecházení ulice, do obchodu nebo do města 10 minut, blízko je také park nebo hřiště. Přijďte se podívat, zda tento příjemný a perfektní byt nečeká právě na Vás, s dotazy či na prohlídku volejte kdykoliv.
Krásný velký byt 3+1, 78 m2 + lodžie, perfektní rekonstrukce před 3 roky, ihned volný

Další fotky:

Rychlé vyhledávání

Zadaným podmínkám vyhovuje 18 nabídek

Rada i pomoc zdarma

Realitní software - RealBrána Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o.