ZpětÚvodní strana » Nabídka realit » Rekreační objekt » Chalupa » Novostavba pohádkové chalupy 5+kk se stodolou (garáž) a vratama, bezvadné místo, Kadolec u Slavonic

Novostavba pohádkové chalupy 5+kk se stodolou (garáž) a vratama, bezvadné místo, Kadolec u Slavonic

Typ nabídky:Prodej
Stav nabídky:dočasně vyřazeno
Číslo:18328
Cena:

13.500.000,- Kč
(za nemovitost)

Poznámka k ceně:+ provize RK (zahrnuje kompletní advokátní převod vč. advokátní úschovy finančních prostředků)
Základní údaje
Typ reality:Chalupa - Rekreační objekt
Stav nemovitosti:novostavba
Celková plocha:1169 m2
Užitná plocha:174 m2
Lokalita
Kraj:Jihočeský
Region:Jindřichův Hradec
Obec:Slavonice
 zobraz na mapě »
Kontakt
Kontakt
Jméno:Jan Víšek
Telefon:721 992 920
Telefon:721 992 920
E-mail: Jan.Visek@nemox.cz

Základní popis

Kamarád mně zavolal, jestli bych mu nepomohl prodat novostavbu chalupy se stodolou - ta se má nacházet v Kadolci u renesančních Slavonic. Sraz tam poprvé máme na přelomu zimy a jara.

Detailní informace o nemovitosti

Ze Slavonic jedu po, na pohraniční poměry, hlavní cestě. Navigace mně vesničku Kadolec ukazuje kousek od této silnice a jeden skoro zaváhá - tam se má nacházet ten klenot? Jenže - pak z této "hlavní" cesty sjedu a hned po odbočení je mně jasné, že i když je konec zimy a vše ještě leží poválené od těžkého sněhu, vše je odhaleno ve své zimní nahotě, že mířím na romantické místo. Očekávání roste. Během okamžiku se ocitám na návsi jak z počátku minulého století, kde poprvé vidím chalupu, kterou budu moct prodávat a pomyslím si, že není co řešit - je to totiž perfektní. Novostavba chalupy se stodolou je jedním dílem oválné skládačky, která tvoří zároveň celou obec a zároveň náves - s kapličkou, třešní, zatravněným prostorem a rybníkem s drnovými břehy. Kejhaní hus ... mně už prostě musíte věřit. Podruhé se sem vracím v momentě, kdy je jaro v plné síle - na konci května a vše dáváme dohromady. Novostavba chalupy 4+kk (+ dvě koupelny, kotelna, spíž a malé půdičky pro vaše hravé dětičky) se stodolou, leží na pozemku, který má plochu 1169 m2 a na kterém, v jeho zadní části, stojí ponechané memento minulých časů ve formě neúplných obvodových zdí bývalé stavby, která nyní poskytne jak fantastické místo pro letní vysedávání, tak jednou třeba možnost dál budovat (je to stavební místo). V přední části stodoly naleznete garáž, v zadní části místnost, která slouží jako letní kuchyň/posezení - to vše s pochozí půdičkou. Vše podstatné vidíte na fotografiích/videu. Náladu jsem se pokusil vykreslit (mimochodem - audio stopa ve videu je natočena na zahradě za chalupou). Pokud budete mít zájem o technikálie (např. použité materiály) - napište mně prosím - obratem vám je zašlu. Jen dodám - chalupa má vlastní novou studnu na pitnou vodu, odpad je řešen jímkou a vytápění teplným čerpadlem (dopněno o kachlová kamna ve světnici). K okolí lze dodat, že Česká Kanada, v které Kadolec leží, nabízí neopakovatelnou atmosférou s vůní hub, lesních zákoutí s klidnými hladinami rybníků, malými potoky i kamennými velikány. Kvůli své nedávné historii, kdy jeho značná část tvořila pohraniční a zakázané pásmo se paradoxně podařilo zachovat prostředí, které přímo vybízí k odpočinku – pasivnímu i aktivnímu. Pro své nesporné přírodní hodnoty je atraktivní turistickou oblastí, avšak na rozdíl od podobných lokalit blíže velkým aglomeracím stojí stranou masivního zájmu turistů. Což je jednoznačnou devizou tohoto svým způsobem „Bohem zapomenutého“ kraje.
Novostavba pohádkové chalupy 5+kk se stodolou (garáž) a vratama, bezvadné místo, Kadolec u Slavonic

Další fotky:

Rychlé vyhledávání

Zadaným podmínkám vyhovuje 16 nabídek

Rada i pomoc zdarma

Realitní software - RealBrána Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o.