ZpětÚvodní strana » Nabídka realit » Rekreační objekt » Chalupa » Poctivá krásná velká poloroubenka 5+kk, cca 200 m2 podlahové plochy, terasa, klid

Poctivá krásná velká poloroubenka 5+kk, cca 200 m2 podlahové plochy, terasa, klid

Typ nabídky:Prodej
Stav nabídky:aktuální
Číslo:18383
Cena:

Informace v RK

Poznámka k ceně:14M
Základní údaje
Typ reality:Chalupa - Rekreační objekt
Stav nemovitosti:ve výstavbě
Celková plocha:2200 m2
Zastavěná plocha:152 m2
Užitná plocha:200 m2
Lokalita
Kraj:Pardubický
Region:Chrudim
Obec:Dědová
 zobraz na mapě »
Kontakt
Kontakt
Jméno:Ing. Michal Sadílek
Telefon:721 992 921
E-mail: Michal.Sadilek@nemox.cz

Základní popis

Nechte se ohromit jedinečnou chalupou na krásném místě, kam se jezdí za relaxací z Prahy i z Brna. Třeba právě pro Vás se staví tato dřevem vonící komfortní chalupa, která vyniká poctivým řemeslem.

Detailní informace o nemovitosti

V přízemí je zádveří a vstupní předsíň se schodištěm, na kterou navazuje velkorysý obytný prostor s kachlovými kamny a pecí a proskleným vstupem na terasu, kuchyň s jídelnou, jedna ložnice a koupelna. Za vstupem je směrem dozadu rozšíření o relaxační místnost se saunou. V patře pak další 3 ložnice a 2 koupelny. V celém domě je dostatek prostoru pro 8 nebo i 12 osob. Užijte si komfortu a pohody - vytápění je zemním tepelným čerpadlem, v celém přízemí je podlahové topení, dům má vlastní vodu, za domem je relaxační nebo fitness místnost vybavená saunou. Je to dům pro toho, kdo ocení poctivé řemeslo i materiál - všude je pouze dřevo - masiv, prostě luxusní zakázková truhlářská práce, kde je zúročeno mnoho let stavění roubených chalup. Schodiště z jasanu, stěny a stropy z bíle natřených překládaných smrkových prken, případně můžete mít stylový dřevěný nábytek na míru dle Vašeho výběru a vkusu v celé chalupě. Celý dům je světlý, s volným prostorem a výhledem na jih a východ díky vzácné poloze na kopci, chráněný několika stromy kolem. Místní mírně kopcovitá krajina láká k mnohahodinovým procházkám a cyklovýletům po okolních loukách a lesích, v zimě na běžkách: jsme 670 m n.m. Kolem vede cyklostezka, v blízkosti jsou např. známé Jeníkovské louky. Nezbývá, než si tuto jedinečnou chalupu prohlédnout a domluvit si přesnou konečnou podobu díky rozestavěnosti - určitě to za cestu stojí, pokud hledáte něco pro náročné a ve vyšší cenové hladině. Chalupa se staví, hotová bude příští rok nebo dle domluvy a díky tomu je možné ještě něco upřesnit podle Vašich představ a přání. PENB B. S dotazy či na prohlídku volejte kdykoliv, rád Vám vše vysvětlím.
Poctivá krásná velká poloroubenka 5+kk, cca 200 m2 podlahové plochy, terasa, klid

Další fotky:

Rychlé vyhledávání

Zadaným podmínkám vyhovuje 19 nabídek

Rada i pomoc zdarma

Realitní software - RealBrána Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o.