ZpětÚvodní strana » Nabídka realit » Rekreační objekt » Chalupa » Poctivá krásná velká roubenka 5+kk, cca 200 m2 podlahové plochy, terasa, sklep, velký pozemek, klid

Poctivá krásná velká roubenka 5+kk, cca 200 m2 podlahové plochy, terasa, sklep, velký pozemek, klid

Typ nabídky:Prodej
Stav nabídky:aktuální
Číslo:18354
Cena:

Informace v RK

Základní údaje
Typ reality:Chalupa - Rekreační objekt
Stav nemovitosti:ve výstavbě
Celková plocha:7336 m2
Zastavěná plocha:152 m2
Užitná plocha:200 m2
Lokalita
Kraj:Pardubický
Region:Chrudim
Obec:Proseč
 zobraz na mapě »
Kontakt
Kontakt
Jméno:Ing. Michal Sadílek
Telefon:721 992 921
E-mail: Michal.Sadilek@nemox.cz

Základní popis

Nechte se ohromit jedinečnou chalupou na krásném místě, kam se jezdí za relaxací z Prahy i z Brna. Třeba právě pro Vás se staví tato dřevem vonící komfortní chalupa, která vyniká poctivým řemeslem.

Detailní informace o nemovitosti

V přízemí je zádveří a vstupní předsíň se schodištěm, na kterou navazuje velkorysý obytný prostor s kachlovými kamny a pecí a proskleným vstupem na terasu, kuchyň s jídelnou, jedna ložnice a koupelna. Za vstupem je směrem dozadu rozšíření o relaxační místnost se saunou. V patře pak další 3 ložnice a 2 koupelny. V celém domě je dostatek prostoru pro 8 nebo i 12 osob. Užijte si komfortu a pohody - vytápění je zemním tepelným čerpadlem, v celém přízemí je podlahové topení, dům má vlastní vodu, za domem je relaxační nebo fitness místnost vybavená saunou. Vedle domu je starý kamenný sklep. Je to dům pro toho, kdo ocení poctivé řemeslo i materiál - všude je pouze dřevo - masiv, prostě luxusní zakázková truhlářská práce, kde je zúročeno mnoho let stavění roubených chalup. Schodiště z jasanu, stěny a stropy z bíle natřených překládaných smrkových prken, případně můžete mít stylový dřevěný nábytek na míru dle Vašeho výběru a vkusu v celé chalupě. Celý dům je světlý, s prostorem na všechny strany, prakticky bez sousedů, chráněný několika stromy kolem. Na tomto místě je stavební uzávěra, nové stavební parcely již nemohou vzniknout kvůli ochraně krajinného rázu - zachování současné řídce roztroušené zástavby. Místní mírně kopcovitá krajina láká k mnohahodinovým procházkám a cyklovýletům po okolních loukách a lesích, v zimě na běžkách: jsme 600 m n.m. Pozemek má přes 7000 m2, většina plochy je louka sečená místním hospodářem. Nezbývá, než si tuto jedinečnou chalupu prohlédnout a domluvit si přesnou konečnou podobu díky rozestavěnosti - určitě to za cestu stojí, pokud hledáte něco pro náročné a ve vyšší cenové hladině. Chalupa se staví, hotová bude případně ještě letos nebo dle domluvy a díky tomu je možné ještě něco upřesnit podle Vašich představ a přání. PENB B. S dotazy či na prohlídku volejte kdykoliv, rád Vám vše vysvětlím.
Poctivá krásná velká roubenka 5+kk, cca 200 m2 podlahové plochy, terasa, sklep, velký pozemek, klid

Další fotky:

Rychlé vyhledávání

Zadaným podmínkám vyhovuje 19 nabídek

Rada i pomoc zdarma

Realitní software - RealBrána Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o.