ZpětÚvodní strana » Nabídka realit » Dům, vila » Přátelský dům k bydlení pro velkou rodinu 6+1, 185 m2 podlahové plochy, bazén a velká garáž

Přátelský dům k bydlení pro velkou rodinu 6+1, 185 m2 podlahové plochy, bazén a velká garáž

Typ nabídky:Prodej
Stav nabídky:aktuální
Číslo:18338
Cena:

6.100.000,- Kč
(za nemovitost)

Poznámka k ceně:včetně provize RK a všech právních služeb a poplatků
Základní údaje
Typ reality:Dům, vila
Stav nemovitosti:velmi dobrý
Celková plocha:501 m2
Zastavěná plocha:272 m2
Užitná plocha:185 m2
Lokalita
Kraj:Vysočina
Region:Žďár nad Sázavou
Obec:Prosetín
Kontakt
Kontakt
Jméno:Ing. Michal Sadílek
Telefon:721 992 921
E-mail: Michal.Sadilek@nemox.cz

Základní popis

Hledáte přátelský dům pro velkou rodinu - oázu klidu v krásném prostředí Vysočiny? V každém patře je přes 90 m2 podlahové plochy, vše je konstrukčně dobře promyšleno a pečlivě udržováno.

Detailní informace o nemovitosti

Dům nabízí komfortní bydlení i prostor pro různé aktivity. V přízemí je velký obývací pokoj 34 m2 s pracovnou, krbem a přímým vstupem na zahradu, kde na Vás čeká bazén a místo na grilování a posezení ve stínu starého ořechu. Dále je v přízemí kromě předsíně a vstupní haly jeden pokoj, kuchyň a jídelna, koupelna s vanou, toaleta a technická místnost. V patře jsou pak kromě druhé koupelny se sprchovým koutem dvě velké ložnice se šatnami a dvě menší. Topení je plynové ústřední, skoro po celém domě je navíc rozvod teplého vzduchu z krbu. Odpad je sveden do velkého septiku, kanalizace v obci není, PENB F. K domu patří ještě bývalá stodola půdorysu 10,3 x 8 m, uvnitř 8,9 x 6,6 m, která je zrekonstruovaná na garáž pro dvě auta, má velkou zařízenou dílnu a v podkroví je prostor na pingpongový stůl a kulečník. Vzhledem k tomu, že jsou zde veškeré sítě včetně odpadu do vlastního septiku, stodolu je možné po rekonstrukci využít k bydlení. Po dohodě je možné v obou budovách ponechat většinu vybavení. Vedle stodoly je malá zahrádka na květiny či zeleninu. Vstup do domu je přes malý dlážděný dvorek a před domem je zpevněné parkování pro 2 auta. Prosetín je malebná obec na Vysočině s krásným okolím a základní občanskou vybaveností - škola, školka, obchod, pošta a s dobrou dostupností do Brna, Poličky, Boskovic a Bystřice nad Pernštejnem. V nejbližším okolí do 4 km jsou k dispozici dvě hojně využívané sjezdovky - Olešnice a Hodonín. Uvolnění po dohodě - návaznost na koupi jiné nemovitosti. Pro dotazy nebo na prohlídku volejte kdykoliv, rád Vás tímto příjemným domem osobně provedu.
Přátelský dům k bydlení pro velkou rodinu 6+1, 185 m2 podlahové plochy, bazén a velká garáž

Další fotky:

Rychlé vyhledávání

Zadaným podmínkám vyhovuje 22 nabídek

Rada i pomoc zdarma

Realitní software - RealBrána Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o.