ZpětÚvodní strana » Nabídka realit » Rekreační objekt » Chalupa » Překrásná chalupa 4+1, dokonalá do detailu, 258 m2 pozemek, r.2018 kompletní rekonstrukce, Daňkovice

Překrásná chalupa 4+1, dokonalá do detailu, 258 m2 pozemek, r.2018 kompletní rekonstrukce, Daňkovice

Typ nabídky:Prodej
Stav nabídky:aktuální
Číslo:18363
Cena:

8.900.000,- Kč
(za nemovitost)

Poznámka k ceně:+ provize (zahrnuje kompletní převod nemovitosti u advokátní kanceláře vč. advokátní úschovy)
Základní údaje
Typ reality:Chalupa - Rekreační objekt
Stav nemovitosti:po rekonstrukci
Celková plocha:258 m2
Zastavěná plocha:162 m2
Užitná plocha:191 m2
Lokalita
Kraj:Vysočina
Region:Žďár nad Sázavou
Obec:Daňkovice
 zobraz na mapě »
Kontakt
Kontakt
Jméno:Jan Víšek
Telefon:721 992 920
Telefon:721 992 920
E-mail: Jan.Visek@nemox.cz

Základní popis

Prodej pohádkové chalupy v oblíbených Daňkovicích, která v roce 2018 prošla kompletní rekonstrukcí (získala 1. cenu za nejlepší projekt a realizaci obnovy památky roku 2018).

Detailní informace o nemovitosti

Dům, který je nemovitou kulturní památkou, leží na malém, takřka bezúdržbovém rovinatém pozemku (258 m2 - dvě parkovací stání a malá zahrádka s posezením a grilem). Měl jsem možnost místo navštívit hned po dokončení prací před cca pěti lety. Majitel místní renomované stavební firmy si ji postavil tak trochu pro sebe a tak trochu na pronajímání. Vzhledem ke své časové vytíženosti pronajímání i vlastní návštěvy chalupy ustupovaly, což vedlo k jeho současnému rozhodnutí nemovitost prodat. Rád jsem tak chalupu znovu po pěti letech navštívil a čestně poznamenávám, že její interiér je takřka nepoznamenaný užíváním. Nepoznamenáno je také všechno vybavení a zařízení, které je v ceně. V přízemí chalupa nabízí prostornou světnici s kachlovými kamny (s pecí na ležení) a k ní přilehlou kuchyni (nechybí žádný z běžných spotřebičů) s místností černé kuchyně (plně fuknční historická chlouba). Dále zde nalezneme menší ložnici, koupelnu s toaletou a kotlem a také vstupní “přístavek” s navazujícím “skladem”. Zadní část stavby tvoří kůlna (16,7 m2) na uložení sezónního nábytku, dříví a případně nabízí prostor pro zbudování sauny. V patře nalezneme dva rozměrné pokoje (každý 4 lůžka a s vlastní koupelnou), které mají částečně odhalené stropy do krovu (neodhalená část po zdolání dřevěných schodů slouží jako prostor pro hraní dětí vašich i návštěv). Dál v patře nalezneme ještě místnost na odkládání sezónních věcí/půdu. Celkově může v chalupě přenocovat až 15 osob, je ale dost kompaktní na to, aby stačila jedné rodině. Vytápění zajiťuje plynový kotel Buderus a kachlová kamna ve světnici. Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci. Žďárské vrchy jsou krajinou, která nabízí stovky značených turistických, cyklo i lyžařských tras, historické stavby, rybníky, skalní útvary, hluboké lesy, čistý (chladivý) vzduch a mnohé další. Daňkovice nejsou uprostřed této lokality, ale jsou v jejím srdci. Srdečně vás tak zvu - přijeďte to zažít (a vezměte sebou buď běžky nebo pohorky).
Překrásná chalupa 4+1, dokonalá do detailu, 258 m2 pozemek, r.2018 kompletní rekonstrukce, Daňkovice

Další fotky:

Rychlé vyhledávání

Zadaným podmínkám vyhovuje 18 nabídek

Rada i pomoc zdarma

Realitní software - RealBrána Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o.