ZpětÚvodní strana » Nabídka realit » Pozemek » Pozemek pro bydlení » Prodej klasického st. pozemku 2487 m2, mírně svažitý, sítě v chodníku, Olbramovice (okr. Znojmo)

Prodej klasického st. pozemku 2487 m2, mírně svažitý, sítě v chodníku, Olbramovice (okr. Znojmo)

Typ nabídky:Prodej
Stav nabídky:aktuální
Číslo:18381
Cena:

7.990.000,- Kč
(za nemovitost)

Poznámka k ceně:+ provize RK (zahrnuje kompletní náklady na převod u advokátky JUDr. Pavlíny Urbancové)
Základní údaje
Typ reality:Pozemek pro bydlení - Pozemek
Stav nemovitosti:dobrý
Celková plocha:2487 m2
Zastavěná plocha:975 m2
Lokalita
Kraj:Jihomoravský
Region:Znojmo
Obec:Olbramovice
 zobraz na mapě »
Kontakt
Kontakt
Jméno:Jan Víšek
Telefon:721 992 920
Telefon:721 992 920
E-mail: Jan.Visek@nemox.cz

Základní popis

Prodej pěkného stavebního pozemku, který má plochu 2487 m2, má severovýchodní orientaci, je jen mírně svažitý a na své ploše nabízí dvě stavební místa (144 m2 a 831 m2 - ZP vč. nádvoří).

Detailní informace o nemovitosti

Místo se nachází v městysu Olbramovice (u Mor. Krumlova, okr. Znojmo), který má dobrou občanskou vybavenost a velmi dobrou dostupnost do Brna (30 minut autem). Tvar pozemku (viz zákresy) je pravidelného obdélníku s uliční šířkou cca 25 m a délkou cca 100 m. Elektřina, plyn, kanalizace i vodovod jsou vedeny v chodníku před pozemkem. Elektřina v obci se ukládá do země (thumb up) - před pozemkem tak bude nejenom nový chodník, ale také parkovací pruh podél silnice. Na pozemku stojí menší velmi jednoduchý rodinný dům, který byl léta pronajímán. Pro maximální využití pozemku nemá tento dům budoucnost, nic ale nebrání jeho stabilizaci a dalšímu využívání (v patře má 2 větší místnosti a dva malé pokoje (akorát na postel) + koupelnu a toaletu, v přízemí má chodbu, kuchyň, obývací pokoj, menší pokoj, koupelnu a toaletu - el. v domě je v hliníku). Pozemek se dá využít jako jediná stavební parcela s impozantní zahradou za budoucím domem anebo se dá využít pro výstavbu dvou domů s tím, že šíře pozemku je dostatečná pro zřízení přístupové cesty na zadní/druhou část pozemku (viz zákres návrhu) bez toho, aniž by ubrala na atraktivitě tvaru či plochy prvního pozemku (bližšímu k ulici). Ať už využijete pozemek jakkoliv, realitou je, že takových příležitostí není na trhu mnoho.
Prodej klasického st. pozemku 2487 m2, mírně svažitý, sítě v chodníku, Olbramovice (okr. Znojmo)

Další fotky:

Rychlé vyhledávání

Zadaným podmínkám vyhovuje 19 nabídek

Rada i pomoc zdarma

Realitní software - RealBrána Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o.