ZpětÚvodní strana » Nabídka realit » Komerční objekt » Pronájem nadstandardně zařízeného salonu (kadeřnictví, kosmetika, masáže), Bidláky Brno-Štýřice

Pronájem nadstandardně zařízeného salonu (kadeřnictví, kosmetika, masáže), Bidláky Brno-Štýřice

Typ nabídky:Pronájem
Stav nabídky:dočasně vyřazeno
Číslo:8921
Cena:

19.500,- Kč
(za měsíc)

Poznámka k ceně:služby ve výši 5.530 Kč/měsíc. Plus provize.
Základní údaje
Typ reality:Komerční objekt
Stav nemovitosti:velmi dobrý
Celková plocha:55 m2
Zastavěná plocha:55 m2
Užitná plocha:55 m2
Lokalita
Kraj:Jihomoravský
Region:Brno-město
Obec:Brno (Brno-střed)
 zobraz na mapě »
Kontakt
Kontakt
Jméno:Dina Vítková
Telefon:721 992 923
E-mail: Dina.Vitkova@nemox.cz

Základní popis

Nabízíme pronájem kompletně vybaveného luxusnějšího salonu o velikostu 55 m2 ve frekventované části Brna vedle M paláce. Dle domluvy možnost pronájmu jen části prostor. Nájemné činí 19.500 Kč/měsíc.

Detailní informace o nemovitosti

Interiér je vybaven italským nábytkem na míru a nábytkem designéra Philippe Starcka, pravý mramor na podlaze a nábytku, vše v nejvyšším hygienickém standardu. Prostor pro kadeřnictví má 2 mycí křesla, 3 křesla na stříhání. Vedle kadeřnictví je místnost na masáže a kosmetiku s umyvadlem, kosmetické lehátko. Zázemí salonu tvoří kuchyňka/přípravna barev, šatna, toaleta a sprcha pro zaměstnance, pračka, sušák na ručníky, toaleta pro klienty s předsíňkou. Dvojitá klimatizace, podlahové vytápění, prosklené vitríny. Možnost využití databázového webu salonu. Prostory se nachází v komerčním objektu s ostrahou a úklidovou službou, na podlaží je další nabídka služeb a obchodů. Možnost umístění reklamních stojanů před objektem či v pasáži. K ceně pronájmu bude připočtena záloha na služby ve výši 5.530 Kč (včetně svozu odpadu). Možnost užívání prostor dle dohody. Výhody: Luxusní provozovna v přízemí budovy, ihned k převzetí, parkování přímo u budovy, blízkost centra, zastávka MHD 30 metrů, u objektu pošta a banka. Lukrativní nabídka: V případě samotného pronájmu prostor pro provozování salonu je možné se domluvit na odkupu kompletního vybavení salonu.
Pronájem nadstandardně zařízeného salonu  (kadeřnictví, kosmetika, masáže), Bidláky  Brno-Štýřice

Další fotky:

Kadeřnický salon

Rychlé vyhledávání

Zadaným podmínkám vyhovuje 30 nabídek

Rada i pomoc zdarma


Prezentujeme své nabídky na serveru

Realitní software - RealBrána Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o.