ZpětÚvodní strana » Nabídka realit » Dům, vila » Řadový rodinný dům » Řadový rodinný dům (4+kk) a zahrada s duší, 242 m2, klidná slepá ulice - Janáčkova ve Šlapanicích

Řadový rodinný dům (4+kk) a zahrada s duší, 242 m2, klidná slepá ulice - Janáčkova ve Šlapanicích

Typ nabídky:Prodej
Stav nabídky:aktuální
Číslo:18373
Cena:

7.690.000,- Kč
(za nemovitost)

Poznámka k ceně:+ provize (zahrnuje kompletní převod nemovitosti u advokátní kanceláře vč. advokátní úschovy)
Základní údaje
Typ reality:Řadový rodinný dům - Dům, vila
Stav nemovitosti:dobrý
Celková plocha:242 m2
Zastavěná plocha:130 m2
Užitná plocha:140 m2
Lokalita
Kraj:Jihomoravský
Region:Brno-venkov
Obec:Šlapanice
 zobraz na mapě »
Kontakt
Kontakt
Jméno:Jan Víšek
Telefon:721 992 920
Telefon:721 992 920
E-mail: Jan.Visek@nemox.cz

Základní popis

Chcete řadový rodinný dům (4+kk) a zahradu s duší? Zavolejte mně - stačí jen pár úprav a budete mít snové bydlení ve slepé ulici plné domků s pěknými zahradami za nimi.

Detailní informace o nemovitosti

Tento zděný dům ze 40. let (dostavba v patře je z počátku 60. let) stojí na pozemku 242 m2 (zastavěná plocha samotného domu je 70 m2 + přístavky a zahrada) a před čtyřmi lety prošel částečnou rekonstrukcí. V přízemí je vstupní chodba s průchodem z ulice do dvorku, který je uzavřený a je z něj vstup na zahradu. Na dvorku je 8 m hluboká studna s vlastní vodou (mechanická funkční pumpa). Na zahrádce je cihlová kůlna, podsklepená dílna (sklep cca 8 m2 - vhodný např. na uskladnění brambor a jablek.), venkovní posezení, travnatá část i záhony (a stromy - meruňky a smrk). Co najdete v domě? V přízemí jsou dvě místnosti 4x4 m a 5x4 m, koupelna s vanou a bojlerem - 3 roky nová, a zvlášť toaleta. V prvním patře jsou také dvě místnosti 4x4 m a 5x4 m a ještě malá "šatna", koupelna + toaleta a kuchyňský kout (v patře vše 4 roky nové). V celém domě dále proběhla celková rekonstrukce vedení vody, odpadů a elektřiny (měď všude) v roce 2017-2019. Vytápění řeší plynový kotel Destila. Funguje dobře, do budoucna by se topení mohlo také vyměnit. Z horního patra je výhled na Pálavu a na straně do dvora je výhled do zahrad. Sousedé jsou velmi příjemní, je zde klid. Na trolejbus do Brna je to cca 5min. a na vlak také. Oboje jedou do centra Brna k hlavnímu nádraží. Výhradně k domu je možno přikoupit garáž na konci této slepé ulice (garáž má kolem sebe také pozemek/zahradu - 77 m2 + garáž sama 17 m2).
Řadový rodinný dům (4+kk) a zahrada s duší, 242 m2, klidná slepá ulice - Janáčkova ve Šlapanicích

Další fotky:

Rychlé vyhledávání

Zadaným podmínkám vyhovuje 19 nabídek

Rada i pomoc zdarma

Realitní software - RealBrána Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o.