ZpětÚvodní strana » Nabídka realit » Rekreační objekt » Chalupa » Prodej krásné chalupy 5+kk na jedinečném místě, tenisový kurt, 2 garáže, klid, Meziboří u Strážku

Prodej krásné chalupy 5+kk na jedinečném místě, tenisový kurt, 2 garáže, klid, Meziboří u Strážku

Typ nabídky:Prodej
Stav nabídky:aktuální
Číslo:17865
Cena:

3.950.000,- Kč
(za nemovitost)

Poznámka k ceně:+ provize (zahrnuje komplexní advokátní servis vč. advokátní úschovy a řešení na katastru)
Základní údaje
Typ reality:Chalupa - Rekreační objekt
Stav nemovitosti:velmi dobrý
Celková plocha:1822 m2
Zastavěná plocha:279 m2
Užitná plocha:200 m2
Lokalita
Kraj:Vysočina
Region:Žďár nad Sázavou
Obec:Strážek
 zobraz na mapě »
Kontakt
Kontakt
Jméno:Jan Víšek
Telefon:721 992 920
Telefon:721 992 920
E-mail: Jan.Visek@nemox.cz

Základní popis

Prodej krásné chalupy 5+kk (+ 2 garáže a tenisový kurt) z roku 2009, která se nachází na prosluněném rovinatém pozemku o velikosti 1822 m2 (zastavěná plocha činí 279 m2) v obci Meziboří u Strážku.

Detailní informace o nemovitosti

Tato malebná obec disponuje několika výraznými pozitivy - je mimo hlavní silnice, rozprostírá se kolem rozlehlého Mezibořského rybníka a je zde nepopsatelný klid. V přízemí chalupy nalezneme prostornou světnici s kuchyňským koutem (malá myčka, el. trouba a sporák), posezením a krbem, dále ložnici, koupelnu (vana i sprcha), toaletu, spíž a kotelnu. V patře, kam se jde po dřevěném schodišti se nacházejí dvě využívané ložnice, jeden nevyužívaný pokoj, toaleta s umyvadlem, úložné prostory na úpatí šikminy střechy a půdní prostor nad garáží. Stranou obytných částí jsou v chalupě 2 garáže. Sklep (cca 12 m2, vchod je zvenku) je původní klenutý. Chalupa je zděná, v patře jsou příčky dřevěné se zatahovacími dveřmi (některé příčky v přízemí jsou také dřevěné), okna jsou dřevěná (dvojsklo), vytápění je buď kotlem Viadrus na tuhá paliva nebo možno přepnout na elektrokotel (+ krb), podlahy jsou dřevěné + dlažba, strop má 25 cm izolaci a drží na nosných trámech (25 cm průměr). Odpad je řešen septikem a pitná voda je řešena vlastním vrtem na pozemku. Internet je zajištěn přes fu Matrigo. Před chalupou je předzahrádka s okrasným jezírkem a okrasnými dřevinami, zbylá zahrada je orientována na jih a má svou sadovou a pěstitelskou část. Tenisový kurt (oficiální parametry, antuka, zabetonované sloupky na síť, vyvýšený plot kolem) je orientován v nejzažší části zahrady. Přístup je po udržované obecní cestě. Uvolnění je dohodou. Závěrem - máte rádi dnes tak vzácný klid, ticho? Máte rádi přírodu? Hledáte chalupu, která je z Brna i další měst lehce dostupná? Chcete si svou chalupu začít užívat ihned po koupi? Hrajete tenis? Pokud ne, třeba začnete. Jednoduše neváhejte! PENB chalupa namá, proto uvádíme třídu "G". S případným hypotéčním úvěrem vám rádi zdarma pomůžeme.
Prodej krásné chalupy 5+kk na jedinečném místě, tenisový kurt, 2 garáže, klid, Meziboří u Strážku

Další fotky:

Rychlé vyhledávání

Zadaným podmínkám vyhovuje 24 nabídek

Rada i pomoc zdarma


Prezentujeme své nabídky na serveru

Realitní software - RealBrána Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o.